Категорії каналів

Головна » Категорії каналів

Українські

Російські

Німецькі

Ізраїльські

Регіональні

Інформаційні

Пізнавальні

Розважальні

Музичні

Дитячі

Фільмові

Для чоловіків

Для дорослих

Спортивні

 

Дивитись тб онлайн — тренд сучасного життя, бо не потрібно сидіти біля телевізора та чекати, коли прийде час трансляції улюбленого кіно. Тепер зручно відкрити гаджет у будь-який момент та подивитись передачу у повторі, чи у прямій трансляції.

Тб онлайн сьогодні — можливість відразу взнавати новини, розважити дитину мультфільмами, відволіктись на серіал у будь-якому місці прямо в телефоні, на ноуті чи на планшеті.

Сучасна людина вимоглива до якості зображення та звуку. Тому цифрове телебачення на додатку Prosto TV — гарантія отримання задоволення від високої якості по всіх параметрах. Немає різниці, це телеканал чи перегляд фільму, якість скрізь однакова. На Просто тв можна перевірити якість безкоштовних тв каналів та впевнитись, що вона відповідає Full HD и 4K Ultra HD.

ТВ канали з архівом на Prosto TV

Телебаченя майбутнього вже існує. З кожного гаджету можна дивитись онлайн тб, на якому зібрано більше 1000 каналів з усього світу. Для перегляу достатньо встановити додаток на ваш гаджет. Зробити це можна з плей-маркету чи з нашого серверу за посиланнями, що є в розділі “Інструкція”.

На Prosto TV є можливість дивитись безплатні тв канали цілий тиждень у тестовому режимі. Цього часу достатньо, щоб оцінити якість, кількість каналів, фільмів, та прийняти рішенні, придбати підписку на подальше користування чи ні. У нашій компанії діє акція — підписка на рік дешевше, ніж якщо сплачувати за кожен місяць.

Можна дивитися телеканали через інтернет безкоштовно, ви сплачуєте підписку на користування додатком з усіх гаджетів та можливість дивитись не тільки телебачення, а ще й повнометражні фільми, програми та мультфільми. Останніх на сайті більше 35000 і вони постійно оновлюються новинками.

Найкращою функцією додатку є здатність перегляду ваших улюблених передач у будь-який час та не чекати трансляції. Це можливо архіву каналів за 30 днів, який є на нашому сайті. Навіть якщо ви пропустили серіал кілька тижнів, ви можете переглянути одразу всі серії за пропущений час.

Категорії тв каналів

На Prosto TV є безліч каналів, які привернуть вашу увагу. Ви можете кожного дня знаходити тут щось нове і не повторися жодного разу. Для зручності користування та пошуку, у додатку канали розподілені на категорії:

 • українські;
 • російські;
 • німецькі;
 • ізраїльські;
 • регіональні;
 • інформаційні;
 • пізнавальні;
 • розважальні;
 • музичні;
 • дитячі;
 • фільмові;
 • чоловічі;
 • для дорослих;
 • спортивні.

У додатку є канали тв для всіх. Дітям є де відволіктись та отримати задоволення від перегляду мультфільмів, дитячого кіно, пізнавальних передач. Для чоловіків багато передач про гаджети, пригоди, подорожі, автомобілі, рибалку та охоту. Історичні та пізнавальні канали будуть цікаві всім, без винятку.

На спортивних каналах можна слідкувати за перебігом матчів, олімпіад, змагань. Розважальні та гумористичні програми розважать ра розвеселять. У нашому додатку є безліч каналів з фільмами та серіалами. Якщо ви полюбляєте кінематограф, вам дуже сподобається підбірка каналів. Є канал для дорослих, але не варто боятися, що діти випадково увімкнуть його, бо він захищений паролем.

Ви маєте змогу дивитись тб онлайн безкоштовно, треба тільки оформити підписку на додаток. Будете мати модливість насолоджуватись повнометражним кіно, мультіплікацією та безмежною кількістю каналів з усього світу.

Якщо ви цінуєте свій час і більше не хочете витрачати його на сидіння біля телевізора з пультом у руках, Prosto TV — найкращий варіант для раціонального розподілення дозвілля.

Встановлюйте додаток Prosto TV, користуйтесь його можливостями безкоштовно на протязі тижня та відчуйте помітну різницю між звичайним телебаченням та онлайн трансляції високої якості.